Yhteystiedot

Meillä palvellaan!

Botnia Print Oy

PL 45

Lekatie 2

67800 KOKKOLA

Puhelin: 020 750 4700

 


Hannu Salmi, toimitusjohtaja

Puhelin: 0400 800 279

Sähköposti: hannu.salmi@botniaprint.fi

 

 

 

Peter Marjakangas, myyntipäällikkö (pääkaupunkiseutu)

Puhelin: 050 596 2296

Sähköposti: peter.marjakangas@botniaprint.fi

 

 

 

 

Michael Rosenback, Key Account Manager

Puhelin: 050 409 1752

Sähköposti: michael.rosenback@botniaprint.fi

 

 

 

Tommi Luhta, käyttöpäällikkö

Puhelin: 020 750 4706 (käyttöpäällikön päivystysnumero)

Sähköposti: tuotannonohjaus@botniaprint.fi

 

 

 

Jyrki Jokela, käyttöpäällikkö

Puhelin: 020 750 4706 (käyttöpäällikön päivystysnumero)

Sähköposti: tuotannonohjaus@botniaprint.fi

 

 

 

Elina Hirvinen, asiakaspalvelu ja markkinointi

Puhelin: 050 338 4818

Sähköposti: elina.hirvinen@botniaprint.fi

 

 

 

Toni Klemola, laatu- ja kehityspäällikkö

Puhelin: 020 750 4523

Sähköposti: toni.klemola@botniaprint.fi

 

 

 

Jari Kolppanen, postitusasiantuntija

Puhelin: 020 750 4531

Sähköposti: jari.kolppanen@botniaprint.fi

 

 

 

Pentti Remesaho, tehdaskoordinaattori

Puhelin: 0400 307 424

Sähköposti: pentti.remesaho@botniaprint.fi